CEBE SUSPENSE DELUXE JUNIOR ROZ.54-56 (S)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS63-20
  • Producent: CEBE
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 150,41 zł 185,00 zł

KASK renomowanej marki CEBE

model   CEBE SUSPENSE DELUXE MATT BLACK LIME

Kask narciarski/snowboardowy francuskiej firmy CEBE przeznaczony dla osób poszukujących produktów najwyższej jakości oraz oryginalnego wzornictwa. Konstrukcja kasku oparta jest na technologii wtryskowej IN-MOLD, która pozwala na trwałe połączenie skorupy poliwęglanowej z piankowym wypełnieniem. Przy zastosowaniu technologii IN-MOLD powstaje ultralekki, odporny na uderzenia kask.
W części tylnej kask został wyposażony w kanał na pasek gogli, który zapewnia wygodę i stabilne połączenie z goglami. Nauszniki zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkowania nie zapominając o bezpieczeństwie, czyli nie ograniczają słyszenia. Nauszniki są odczepiane dzięki czemu możemy je wyprać w temp do 40˚C.
Wszystkie kaski CEBE posiadają system wentylacji, który jest kluczem do udanego dnia na stoku. System wentylacji reguluje przepływ powietrza i temperaturę zapewniając optymalna termikę głowy oraz komfort użytkowania. Skorupa kasku od wewnątrz wyłożona jest antyalergicznym, oddychającym materiałem który po sezonie można z łatwością wyjąć i odświeżyć w pralce. Kask posiada dwa systemy regulacji rozmiarów w części potylicznej w części podbródka. Dodatkowo kask został wyposażony w magnetyczne zapięcie, które w łatwy i szybki sposób pozwala na zapięcie kasku. Eliminuje możliwość nieprzyjemnego przycięcia skóry.
W zestawie pokrowiec na kask

Rozmiar - obwód głowy w cm:

    54 - 56 (S)